Mé jméno je Josef Drechsler a do této lokality jezdím již osum let. Když jsem vymýšlel název mojich stránek hned mě napadlo NORSKÁ POHODA a to z toho důvodu,že vaše dovolená musí byt pohodovou dovolenou strávenou na pohodovém místě a aby jste se bezpečně a ve zdraví vrátili domu s bohátými zážitky z pěkné dovolené z Norska.

Cena zájezdu je 14 500kč na týden. Tato cena zahrnuje transfér z letiště na základnu Einvika a zpět na letiště při cestě domů,ubytovaní.zapůjčení ložního prádla, stravování-snídani,oběd,večeři dále zapůjčení rybářského vybavení- pruty-naviáky-základní vybavení nástrah a návazců k rybaření. Při ztrátě ,nebo utrhnutí je možnost zakoupit vše potřebné u delegáta,který je vám k dispozici po celou dobu pobytu. V ceně zájezdu je i pronájem lodí,klienti si sami hradí pouze pohonné hmoty a olej do benzínu. Dále je možnost zapůjčení elek.naviaku za poplatek 200kč na den. Je také možnost zapujčení auta k případným výletům po okolí.

V ceně je také zapůjčení zateplených obleků na vodu. Tyto obleky jsou zateplené tudíž dobré při špatném počasí nebo zimě. po dobu letních měsíců je dobré si vzít svoje oblečení na rybolov-dle vlastního zvážení,maskáče.....Obutí je také dobré mít svoje z hygienických důvodu,je pouze možnost zapůjčení gumáků.

Bezpodmínečně je nutné dodržovat pokyny a rady delegáta, který se stará o vaši bezpečnost. Zejména pokynů při nepříznivém počasí které delegát sleduje na každý den a seznámí vás s počasím na každý den. Jde především o vaši bezpečnost.

Nejnovější z blogu:

Volné termíny: