Co se týká lodí jsou vhodné na mořský rybolov 7m dlouhé s dvoutaktníma motorama 50ps a 70ps injekcion. Na otevřené moře od naší základny to je asi 5km což umožňuje pohodlné a rychlé přesunutí na místo lovení. Lodě jsou vybavené echolotem,vestami a držáky na pruty.5l kanistr jako rezerva. Pro pohodlné a pohodové chytání, posátka lodi tvoří tři až čtyři rybáři.které při příjezdu seznámím s obsluhou a ovládáním lodě jakož i s nástrahami místní vody,kterých míst se vyvarovat kvůli mělčinám a bezpečnému návratu domů. Je potřeba dbát na pokyny delegáta který muže posádce zakázat vyjet na moře z důvodu špatného počasí,pokud je posádka pod vlivem alkoholu a nebo jiného vážného důvodu který vede k ohrožení posádky lodě.

Po přeškolení a seznámení s lodí dojde k podepsaní smlouvy o pronájmu lodě, kde podpisem stvrzuje odpovědnost za škodu způsobenou nevhodným používáním a manipulaci lodě. Dále bude složena vratná kauce ve výši 5000kč na loď.Je to z tohoto důvodu,že je potřeba si uvědomit,že loď neposlouží jen vašemu pobytu,ale i dalším klientům. Po předání loďe v pořádku bude kauce vrácena nazpět.

Co se týká vybavení k rybolovu,každý účastník bude vybaven jedním prutem na vláčení a druhým tvrdším na hloubkové rybaření s multiplikátorem. Každý účastník bude vybaven základním vybavením potřebným k lovu na vláčení i na pilkrování. Pokud dojde k utržení či strátě tohoto vybavení,je možnost si zakoupit nové dle vlastního výběru u delegáta který vám bude k dispozici 24 hodin denně. Každý účastník je povinen při poškození či ztrátě prutu nahlásit delegátovi škodu.který mu nahradí poškozenou věc k bezpečnému chytání.

Je možnost používat své vybavení nástrah,prutu,naviáků. K dispozici máme za poplatek 200kč na den k zapůjčení elektrický multiplikátor který,je možnost si zapujčit. Toto není zahrnuto v ceně zájezdu.

Naše lodě


Prohlédněte si naši flotilu


Zobrazit fotky lodí


Nejnovější z blogu:
cenik

2.12.2019 cenik...


cenik

2.12.2019 cenik...


Volné termíny: